0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup - Knockout Stage
Japan
۱
۱
Croatia
inprogress
۱۸:۳۰
Romania
Liga I
FCSB
۰
۰
CS Dacia Mioveni
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۱
۱
Pyunik Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
China
Super League
Beijing Guoan FC
۱
۳
Dalian Aerbing Yifang FC
Finished
۱۱:۰۰
Shanghai Shenhua
۰
۲
Zhejiang Lucheng Greentown
Finished
۱۵:۰۰
Tianjin Teda
۰
۰
Guangzhou FC
Finished
۱۴:۳۰
Henan Jianye
۰
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۰
Hebei CFFC
۰
۴
Meizhou Hakka
Finished
۱۴:۳۰
Cyprus
1. Division
Omonia FC Nicosia
۰
۰
Karmiotissa Pano Polemidion
inprogress
۲۰:۳۰
Tanzania
Premier League
Polisi Tanzania FC
۰
۱
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey
1. Lig
Caykur Rizespor
۰
۰
Pendikspor
inprogress
۲۰:۳۰
World
Friendly Club Matches
SK Sturm Graz
۱
۲
Empoli
Finished
۱۸:۳۰
KP Legia Warszawa
۳
۱
GKS 71 Tychy
Finished
۱۵:۳۰
Adana Demirspor
۱
۲
Fortuna Sittard
Finished
۱۴:۰۰
Aris Limmasol
۰
۱
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۱۹:۳۰
Gzira United FC
۰
۰
Internazionale Milano
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Livingston
۴
۱
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
Colombia
Primera A
Independiente Medellin
۱
۱
Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
Madura FC
۰
۳
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۰۰
Persita Tangerang
۲
۳
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۰۰
PSM Makassar
۲
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
Bhayangkara Surabaya United
۳
۱
PSS Sleman
Finished
۱۲:۰۰
France
National
Versailles 78
۰
۰
CS Sedan-Ardennes
inprogress
۲۰:۳۰
Bahrain
2nd Division
Etehad Al Reef
۱
۵
Busaiteen Club
Finished
۱۸:۳۰
Al Tadamun Buri
۰
۳
Al-Najma Manama
Finished
۱۸:۳۰
Malkiya Club
۳
۱
Bouri Cultural SC
Finished
۱۸:۳۰
Greece
Super League 2, Group B
Kallithea
۳
۰
AEK Athens B
Finished
۱۶:۴۵
Apollon Pontou FC
۰
۱
Apollon Larisas
Finished
۱۶:۳۰
Guatemala
Liga Nacional
Antigua Guatemala
۲
۰
Achuapa FC
Finished
۰۳:۳۰
Coban Imperial
۱
۰
Club Xelaju
Finished
۰۰:۰۰
Honduras
Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۱
۳
CD Marathon
Finished
۰۳:۳۰
India
Super Division Bangalore
Megt & Centre
۱
۰
Students Union
Finished
۱۰:۰۰
Bangalore United FC
۲
۲
Friends United Bangalore
Finished
۱۲:۰۰
Bengaluru FC B
۳
۲
Kickstart FC
Finished
۱۴:۰۰
Uruguay
Reserve League
Liverpool Montevideo Reserves
۲
۱
Cerro Largo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Maldonado Reserves
۲
۱
Defensor Sporting Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque Reserve
۰
۰
Boston River Reserves
inprogress
۱۵:۳۰
CA Penarol Reserves
۳
۱
CA River Plate Montevideo Reserves
Finished
۱۵:۳۰
England
Premier League Cup U21
Crystal Palace U21
۲
۵
Bristol City U21
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Jorge Newbery VM
۳
۱
CA Union San Luis
Finished
۰۳:۳۰
CA Ferrocarril del Estado
۱
۱
Coronel Aguirre
Finished
۰۰:۳۰
San Miguel Bochin Club
۱
۱
CA Juventud Alianza
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Policial
۲
۳
CA Union Santiago
Finished
۰۱:۳۰
Alumni Athletic Club Villa Maria
-
-
Sportivo y Biblioteca Atenas
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Carcarana
۵
۱
Rivadavia Venado Tuerto
Finished
۰۰:۳۰
Altos Hornos Zapla
۱
۱
Villa San Antonio
Finished
۰۰:۳۰
San Martin de Mendoza
۲
۰
EFI Juniors
Finished
۰۰:۰۰
Ben Hur Rafaela
۲
۰
Arsenal de Viale
Finished
۰۲:۰۰
General Paz Juniors
۱
۲
Deportivo Colon CC
Finished
۰۰:۳۰
Sarmiento de la Banda
۲
۱
San Martin de El Banado
Finished
۰۰:۳۰
Velez de San Ramon
۴
۰
Barrio Argentino
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Sporting FC (W)
۳
۳
Saprissa (W)
Finished
۰۱:۴۵
Costa Rica
Copa Costa Rica
LD Alajuelense
۵
۰
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
Puntarenas FC
۰
۲
CS Herediano
Finished
۰۱:۴۵
United Arab Emirates
UAE President Cup
Fujairah FC
۲
۱
Hatta Dubai
Finished
۱۶:۱۰
Al Bataeh
۳
۰
Al Jazira Hamra
Finished
۱۶:۱۰
Dubai City FC
۰
۵
Al-Nasr
Finished
۱۶:۱۰
England
Professional Development League
Crewe Alexandra U21
۳
۱
Barnsley U21
Finished
۱۶:۳۰
Millwall U21
۳
۳
Ipswich U21
Finished
۱۵:۳۰
India
Delhi Senior Division
National United SC
۵
۰
Shastri FC
Finished
۱۲:۳۰
Delhi Tigers
۱
۲
Garhwal Diamond FC
Finished
۰۹:۴۵
Iran
2nd Division
FC Vista Turbine
۱
۷
Mes Sungun Varzaghan Fsc
Finished
۱۴:۰۰
Foolad Khuzestan B
۰
۰
Spad Alvand Tehran
Finished
۱۴:۰۰
Zanzibar
Premier League
Zimamoto SC
۲
۳
Malindi
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Quwa/Jawiya
۰
۰
Al Shorta
inprogress
۲۰:۳۰
Erbil SC
۲
۰
Al Naft (Iraq)
Finished
۱۵:۰۰
AL Zawraa SC
۱
۰
Naft Al-Wasat
Finished
۱۵:۳۰
Al Kahrabaa Club
۱
۰
Zakho
Finished
۱۴:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
Club Omnisports Korhogo
۰
۳
Societe Omnisport De L'armée
inprogress
۱۹:۰۰
Israel
Ligat-Al Women
Hapoel Jerusalem (W)
-
-
Kiryat Gat SC (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mali
Premiere Division
Lafia Club Bamako
۰
۰
USFAS Bamako
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
U23 League
Maritimo U23
۱
۱
Rio Ave U23
Finished
۱۳:۳۰
Uganda
Premier League
Busoga United FC
۰
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
Puerto Rico
Premier League
Bayamon FC
۰
۲
Metropolitan San Juan FA
Finished
۰۲:۰۰
El Salvador
Liga Feminina
Alianza FC (W)
۲
۳
Santa Tecla (W)
Finished
۰۰:۴۵
Jamaica
Premier League
Tivoli Gardens
۰
۲
Dunbeholden FC
Finished
۰۱:۳۰
Bhutan
League Women
BFF Academy (W)
۰
۰
Ugyen Academy FC (W)
Cancelled
۱۲:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۵
۱
Juventus Managua FC
Finished
۰۳:۳۰
Azerbaijan
1. Division
Qaradag Lokbatan FK
۳
۰
Moik Baku
Finished
۱۳:۳۰
Zaqatala
۱
۱
PFK Turan Tovuz 2
Finished
۱۳:۳۰
Jordan
Jordan League Women
Al Ahli Amman (W)
۳
۰
Al Naser (W)
Finished
۱۸:۳۰