0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Kazakhstan
Championship
Beybarys Atyrau
۳
۴
Saryarka Karaganda
Finished
۱۷:۳۰
United States
AHL
SJ Barracuda
۴
۳
Tucson Roadrunners
Finished
۰۲:۳۰
Ontario Reign
۵
۲
Bakersfield Condors
Finished
۰۴:۳۰
Iowa Wild
۷
۰
Chicago Wolves
Finished
۰۰:۳۰
Abbotsford Cannuck
۶
۳
Laval Rocket Roster
Finished
۰۳:۳۰
Toronto Marlies
۳
۱
Belleville Senators
Finished
۰۰:۳۰
United States
ECHL
Fort Wayne Komets
۴
۵
Cincinnati Cyclones
Finished
۰۱:۳۰
Wheeling Nailers
۴
۳
Toledo Walleye
Finished
۰۰:۴۰
Czech Republic
1.Liga
VHK Vsetin
۴
۲
Draci Pars Sumperk
inprogress
۲۰:۰۰
HC Banik Sokolov
۳
۱
Hc Dynamo Pardubice B
inprogress
۲۰:۳۰
SK Horacka Slavia Trebic
۴
۱
HC Slavia Praha
inprogress
۲۰:۰۰
HC Dukla Jihlava
۱
۱
HC RT Torax Poruba
inprogress
۲۰:۰۰
Jestrabi Prostejov
۳
۰
HC Frydek Mistek
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
SM Liiga
HIFK Helsinki
۰
۲
Mikkelin Jukurit
inprogress
۲۰:۰۰
KalPa Kuopio
۲
۴
KooKoo Kouvola
inprogress
۲۰:۰۰
United States
NHL
Columbus Blue Jackets
۲
۴
Detroit Red Wings
Finished
۰۲:۳۰
Buffalo Sabres
۶
۳
San Jose Sharks
Finished
۰۳:۳۰
New York Islanders
۳
۰
Chicago Blackhawks
Finished
۰۴:۰۰
Belarus
Extraliga
HK Gomel
۱
۲
HC Shakhtyor Soligorsk
Finished
۱۹:۴۰
HC Yunost Minsk
۵
۵
HC Dinamo Molodechno
inprogress
۱۹:۳۰
HC Lida
۱
۴
HC Lokomotiv Orsha
Finished
۱۹:۳۰
Canada
WHL
Vancouver Giants
۳
۶
Prince George Cougars
Finished
۰۳:۳۰
Edmonton Oil Kings
۲
۸
Regina Pats
Finished
۰۲:۳۰
Calgary Hitmen
۵
۳
Moose Jaw Warriors
Finished
۰۰:۳۰
Everett Silvertips
۲
۵
Kelowna Rockets
Finished
۰۳:۳۵
Denmark
Metal Ligaen
AaB Aalborg Pirates
۱
۰
Herning Blue Fox
inprogress
۲۱:۳۰
Switzerland
Swiss League
HC Sierre
-
-
EHC Basel
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Russia
KHL
Dinamo Minsk
۳
۴
Severstal Cherepovec
Finished
۱۹:۴۰
HC Admiral Vladivostok
۰
۲
Amur Khabarovsk
Finished
۱۳:۰۰
Czech Republic
2.Liga - West
HC Letci Letnany
۳
۰
IHC Pisek
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
VHL
Rubin Tyumen
۳
۰
HC AKM Tula
Finished
۱۷:۳۰
Lada Togliatti
۵
۱
Izhstal Izhevsk
Finished
۱۸:۳۰
AK Bars Kazan
۰
۱
Neftyanik Almetyevsk
Finished
۱۹:۰۰
Yugra Khanty Mansyisk
۵
۴
Zvezda Chekhov Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Canada
OHL
Mississauga Steelheads
۴
۵
London Knights
Finished
۰۰:۳۰
Canada
QMJHL
Drummondville Voltigeurs
۳
۲
Gatineau Olympiques
Finished
۰۰:۳۰
Baie-Comeau Drakkar
۴
۲
Chicoutimi Sagueneens
Finished
۰۰:۳۰
Russia
Liga Pro (3x10 min)
Zolotyye Drakony
۲
۰
Stalker
Finished
۰۷:۳۰
Krasnyye Krylia
۲
۵
Ledovyy Desant
Finished
۰۸:۳۰
Stalker
۳
۲
Krasnyye Krylia
Finished
۰۹:۳۰
Ledovyy Desant
۱
۱
Zolotyye Drakony
Finished
۱۰:۳۰
Zolotyye Drakony
۸
۷
Krasnyye Krylia
Finished
۱۱:۳۰
Stalker
۴
۷
Ledovyy Desant
Finished
۱۲:۳۰
Kazakhstan
League U20
MHC Torpedo Ust-Kamenogorsk U20
۱
۶
Barys-Jas U20
Finished
۱۰:۳۰
Arlan U20
۲
۵
Kulager U20
Finished
۱۱:۳۰
Russia
MHL
Mamonty Yugry U20
۴
۵
Belye Medvedi U20
Finished
۱۷:۳۰
Chaika Nizhny Novgorod U20
۴
۲
Stalnye Lisy U20
Finished
۱۷:۳۰
MHC Spartak Moscow U20
۲
۳
Mikhaylov Academy Novomoskovsk U20
Finished
۱۸:۳۰
Russkie Vityazi Chekhov U20
۴
۱
Akm-Junior Novomoskovsk U20
Finished
۱۸:۳۰
Loko-76 U20
۳
۴
Tolpar Ufa U20
Finished
۱۹:۰۰
Kapitan U20
۴
۲
SKA-Kareliya Kondopoga U20
Finished
۱۹:۳۰
MHK Atlant U20
۶
۲
HC SKA Varyagi U20
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
SDHL Women
SDE HF (W)
۱
۰
Djurgardens IF (W)
inprogress
۲۱:۳۰