0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Persian Gulf Pro League
Zob Ahan
-
-
Tractor Sazi FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Aluminium Arak
-
-
Sanat Naft
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Paykan
-
-
Mes Kerman FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
South America
South American Championship U20
Uruguay U20
۴
۱
Bolivia U20
Finished
۰۱:۳۰
Venezuela U20
۱
۰
Ecuador U20
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Carioca 1
Fluminense RJ
۱
۱
Boavista SC/RJ
Finished
۰۳:۴۰
Botafogo RJ
۲
۰
Madureira Rio Janeiro
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Paulista Serie A1
Sao Paulo FC
۴
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۰۴:۰۰
Mirassol FC
۴
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Pernambucano 1
Santa Cruz FC
۱
۰
Caruaru City FC
Finished
۰۲:۳۰
Maguary PE
۲
۱
Petrolina SFC
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Copa do Nordeste
Fortaleza CE
۱
۰
Sergipe SE
Finished
۰۲:۳۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۲
۲
Santos Laguna Mexico
Finished
۰۶:۳۵
Australia
A-League
Newcastle United Jets
۳
۰
Brisbane Roar FC
inprogress
۱۲:۱۵
Mexico
Liga de Expansion
Atletico Morelia
۱
۰
Venados Merida FC
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Gaucho 1
Sao Jose EC RS
۱
۱
SER Caxias
Finished
۰۱:۳۰
Ypiranga RS
۳
۱
EC Novo Hamburgo
Finished
۰۱:۳۰
Aimore
۰
۰
Esportivo Bento RS
Finished
۰۳:۰۰
Colombia
Primera A
Boyaca Chico
۲
۰
Alianza Petrolera
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Nacional de Medellin
۱
۰
Once Caldas
Finished
۰۴:۵۰
Deportes Tolima
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۲:۴۰
Brazil
Baiano 1
Esporte Clube Vitoria BA
۳
۰
Doce Mel
Finished
۰۱:۴۵
Bahia de Feira
۰
۰
Barcelona Ilheus BA
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Maranhense
Sampaio Correa-MA
۲
۰
Moto Club
Finished
۰۲:۴۵
Costa Rica
Primera Division
AD San Carlos
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
Brazil
Catarinense 1
Criciuma EC
۰
۱
Marcilio Dias
Finished
۰۳:۳۰
Joinville EC
۰
۱
Brusque
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۳
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۱۱:۳۰
FK Spartak Moscow
۱
۰
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Lions
-
-
Perth
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Skra Czestochowa
۱
۰
OKS Odra Opole
inprogress
۱۳:۳۰
Defensor Sporting
۲
۴
Boston River
Finished
۰۴:۰۰
Arka Gdynia
۰
۰
Stomil Olsztyn
inprogress
۱۳:۳۰
TSV Hartberg
-
-
NK Bravo
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Perth RedStar FC
-
-
Kingsway Olympic
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Ham-Kam
۰
۱
KFUM Oslo
inprogress
۱۳:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۱
۰
Wieczysta Krakow
inprogress
۱۳:۳۰
CA River Plate
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۰۰:۴۵
Zenit Penza
۴
۴
Znamya Noginsk
Finished
۱۱:۳۰
Kolomna
۴
۴
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۱:۳۰
Viitorul Targu Jiu
۱
۱
FC Hunedoara
inprogress
۱۳:۳۰
Bangladesh
Premier League
Abahani Limited
۲
۰
Mohammedan Dhaka
inprogress
۱۲:۳۰
Azampur FC Uttara
۱
۱
Chittagong Abahani
inprogress
۱۲:۳۰
Rahmatgonj MFS
۰
۲
Muktijoddha SKC
inprogress
۱۲:۳۰
Brazil
Campeonato Paraibano
Queimadense
۱
۱
Botafogo PB
Finished
۰۳:۰۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Estrela do Norte ES
۱
۰
Nova Venecia FC
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Paranaense 1
Londrina EC
۳
۲
Operario PR
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Potiguar 1st Division
ABC Futebol Clube
۵
۱
Potiguar de Mossoro
Finished
۰۲:۳۰
Algeria
U19 League
AS Khroub U19
۱
۰
CA Batna U19
Finished
۱۱:۳۰
RC Kouba U19
۱
۱
ASO Chlef U19
Finished
۱۱:۳۰
WA Tlemcen U19
۰
۲
Academie FAF U19
Finished
۱۱:۳۰
India
Santosh Trophy
Punjab Heroes
۱
۱
Chandigarh FA
inprogress
۱۲:۰۰
Himachal Pradesh
۱
۲
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Israel
Liga Bet South
Hapoel Ganey Tikva
۰
۰
Hapoel Kiriat Ono
inprogress
۱۳:۱۵
MS Shikun Hamizrah
۲
۰
Maccabi Beer Sheva
inprogress
۱۳:۰۰
MS Jerusalem
۱
۱
Maccabi Ironi Sderot
inprogress
۱۲:۳۰
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
۰
۱
Hapoel Mahane Yehuda
inprogress
۱۳:۰۰
Sderot FC
-
-
Agudat Sport Nordia Jerusalem
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Israel
Liga Alef North
Maccabi Kiryat Ata Bialik
۰
۰
Maccabi Nujeidat Ahmed
inprogress
۱۲:۳۰
Hapoel Bueine
-
-
Hapoel Raanana
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Israel
Liga Bet North
MS Tirat HaCarmel
۰
۲
Tzerei Umm al-Fahm
inprogress
۱۲:۳۰
Beitar Naharia
۱
۱
Hapoel Ironi Safed
inprogress
۱۲:۳۰
Algeria
League Women
ASE Alger Center (W)
۰
۰
JF Khroub (W)
inprogress
۱۲:۳۰
FC Bejaia (W)
۰
۲
CF Akbou (W)
inprogress
۱۲:۳۰
CS Constantine (W)
۵
۰
MZ Biskra (W)
inprogress
۱۲:۳۰
Panama
Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۰
۲
Colon C-3
Finished
۰۰:۳۰
Israel
Liga Alef South
Sport Club Dimona
۰
۲
Hapoel Bikat HaYarden
inprogress
۱۳:۴۵
Ironi Modiin
-
-
Maccabi Ashdod
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰