0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Philippines
WNCAA
Mapua Lady Cardinals (W)
۱
۳
University Perpetual Help System Lady Altas (W)
Finished
۰۹:۳۰
Kyrgyzstan
Major League
Sary Ozon
۳
۲
Talas
Finished
۰۸:۳۰
Kara-Suu Umar
۱
۳
Energetic Kara-Kul
Finished
۰۷:۰۰
Aksy
۳
۰
Chatkal
Finished
۰۸:۳۰
OSHMU 2
۱
۳
VC Osh
Finished
۰۷:۰۰
Poland
PlusLiga
PGE Skra Belchatow
۲
۳
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
Finished
۱۶:۳۰
Resovia Rzeszow
۲
۳
Jastrzebiski Wegiel S.S.A.
Finished
۱۹:۰۰
Projekt Warszawa
۰
۱
Aluron Virtu Warta Zawiercie
inprogress
۲۲:۰۰
Philippines
UAAP
UE Red Warriors
۱
۳
FEU Tamaraws
Finished
۰۷:۳۰
DLSU Green Archers
۳
۰
Adamson University Falcons
Finished
۰۵:۳۰
Italy
SuperLega
Trentino
۰
۱
Milano
inprogress
۲۲:۰۰
GAS Sales Piacenza
۰
۱
Lube Civitanova
inprogress
۲۲:۰۰
Modena
۱
۰
Padova
inprogress
۲۲:۰۰
Verona
۱
۰
Cisterna Latina
inprogress
۲۲:۰۰
Africa
Africa Club Championship
ASV Blida
۳
۱
Kenya Prisons
Finished
۱۵:۳۰
Rukinzo
۳
۰
Gisagara VC
Finished
۱۱:۳۰
Fus Rabat
۳
۰
Equity Bank
Finished
۱۳:۳۰
UZ Wolves
۲
۱
Buffaloes
inprogress
۱۸:۳۰
Al Naser
۳
۱
Wolaitta Dicha
Finished
۱۴:۳۰
Kenya Ports Authority
۳
۰
Garde Republicaine
Finished
۱۶:۳۰
AS Injs
۰
۳
MS Bousalem
Finished
۱۷:۳۰
University of Zimbabwe
۳
۱
Buffaloes
Finished
۱۸:۳۰
Espoir VC
۰
۳
Port Douala
Finished
۱۹:۳۰
Al-Ahly Cairo
۳
۰
Mugher Cement Factory SC
Finished
۲۱:۳۰
Kyrgyzstan
National League
Dinamo ZHalal Abad
۳
۲
OShMU University
Finished
۱۰:۳۰
Bishkek
۲
۳
Osh Otor
Finished
۱۲:۰۰
SKA MO KR
۰
۳
VV MVD
Finished
۱۴:۰۰
Salam-Alik Bishkek
۳
۱
KNAU
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Elitserien Women
Engelholm (W)
۲
۳
Orebro (W)
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Divizia A1 Women
CSM Lugoj (W)
۳
۲
CSM Bucuresti (W)
Finished
۱۹:۰۰
China
CVL Women
Shandong (W)
۰
۳
Henan (W)
Finished
۱۴:۳۰
Beijing (W)
۱
۳
Zhejiang (W)
Finished
۱۰:۳۰
Fujian (W)
۳
۱
Yunnan (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai (W)
۳
۰
Sichuan (W)
Finished
۰۹:۳۰
Jiangsu (W)
۳
۰
Hebei (W)
Finished
۱۵:۰۰
Philippines
Spikers Turf
Cignal HD Spikers
۳
۲
Navigators Iloilo
Finished
۱۳:۳۰
Savouge Aesthetics
۳
۰
RichMarc Sports 3B Elite Spikers
Finished
۱۱:۳۰
Greece
A1 Ethniki Women
Panathinaikos Athens (W)
۱
۳
Olympiakos Piraeus (W)
Finished
۱۸:۰۰
United States
PVF Women
Atlanta Vibe (W)
۳
۱
Grand Rapids Rise (W)
Finished
۰۲:۳۰
Greece
Pre League Women
Aons Milon (W)
۳
۱
Aonnne Amazones (W)
Finished
۲۰:۰۰
Slovenia
1A. DOL Women
Calcit Ljubljana Kamnik (W)
۳
۲
Nova KBM Branik Maribor (W)
Finished
۲۰:۳۰
GEN-I Volley (W)
۱
۳
SIP Sempeter (W)
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
1A. DOL
OK Maribor
۳
۰
Panvita Pomgrad
Finished
۲۰:۳۰
Germany
1. Bundesliga
VfB Friedrichshafen
۳
۱
Berlin Recycling Volleys
Finished
۲۰:۳۰
Germany
1. Bundesliga Women
Allianz MTV Stuttgart (W)
۲
۲
SSC Schwerin (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Greece
A2
GS Kerateas
۰
۳
AE Armeniki
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
SuperLiga B
Goias Volei
۳
۱
UPIS/Brasilia
Finished
۰۲:۳۰
Hungary
Extraliga Women
Bekescsaba (W)
۲
۳
Mav Elore SC (W)
Finished
۱۹:۳۰
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۰
Kaposvar (W)
Finished
۱۹:۰۰
Ujpest TE (W)
۳
۰
Fatum Nyiregyhaza (W)
Finished
۲۰:۳۰
Poland
1 Liga
BKS Visla Bydgoszcz
۳
۱
Avia Swidnik
Finished
۱۹:۳۰
BBTS Bielsko-Biala
۳
۲
UKS Mickiewicz Kluczbork
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
Regional League
Obudai Egyetem University Kando
۳
۱
Corvinus Egyetemi
Finished
۲۰:۱۵
Croatia
Superliga
HAOK Mladost Zagreb
۳
۰
OK Centrometal
Finished
۱۸:۳۰
Philippines
NCAA
Mapua Cardinals
۱
۳
Perpetual Help Altas
Finished
۱۲:۳۰
Kyrgyzstan
Championship Women
Ular Bishkek (W)
۳
۱
Ular (W)
Finished
۱۴:۰۰
Salam Alik (W)
۳
۱
Ala-Too (W)
Finished
۱۰:۳۰
OshMU (W)
۳
۲
Dordoi (W)
Finished
۱۲:۰۰
Georgia
Vysshaya League
Gori
۱
۳
GTU
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
Super League Women
Gence (W)
۳
۲
Azerrail Baku (W)
Finished
۱۷:۳۰
Greece
Pre League
OFI Crete
۳
۱
GS Panionios
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitserien
Hylte/Halmstad
۳
۰
Floby
Finished
۲۰:۳۰
Serbia
Superliga
Partizan Beograd
۱
۳
Crvena Zvezda
Finished
۲۰:۳۰
Hungary
NB I Extraliga
Vegyesz Kazincbarcika
۳
۱
Kecskemeti RC
Finished
۲۰:۳۰
France
Ligue A
Saint-Nazaire
۱
۱
Tourcoing VB Lille Metropole
inprogress
۲۱:۳۰
Tours Volley-Ball
۱
۱
Chaumont
inprogress
۲۱:۳۰
Italy
Serie A2
Emma Villas Siena
۰
۱
Porto Viro
inprogress
۲۲:۰۰
Videx Grotazzolina
۱
۰
Volley Ravenna
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie A1 Women
Imoco Conegliano (W)
۰
۱
Savino Del Bene Scandicci (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Hungary
Regional League Women
Delta Roplabda SE (W)
۱
۲
MAFC Bercsenyi DSK (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
VolleyLigaen
Middelfart
۲
۱
Amager VK
inprogress
۲۲:۰۰
Czech Republic
Extraliga PlayOffs
VK Lvi Praha
۰
۱
VK Ceske Budejovice
inprogress
۲۱:۴۵
Argentina
Superiores Primera
Club Italiano de JC Paz
۳
۲
GEVP Voley
Finished
۰۴:۰۰
Gimnasia y Esgrima La Plata
۳
۰
Universidad de La Matanza
Finished
۰۴:۰۰
France
Ligue B
Gazelec F.C.O. Ajaccio
۱
۱
AS Cannes V.B.
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Division de Honor
San Lorenzo
۰
۳
River Plate
Finished
۰۴:۰۰
Velez Sarsfield
۲
۳
UBA Voley
Finished
۰۴:۰۰
Lomas Voley
۳
۱
Ciudad de Campana (CCC)
Finished
۰۴:۰۰
Lomas Voley
۳
۱
CCC Voley
Finished
۰۴:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Orion Doetinchem
۱
۱
Numidia VC Limax
inprogress
۲۱:۳۰
Draisma Dynamo APELDOORN
۲
۱
Amysoft Lycurgus Groningen
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Superiores Segunda
Club San Fernando
۳
۰
Atletico Llavallol
Finished
۰۴:۰۰
Deportivo Sudamerica
۱
۳
Escuela Cangallo
Finished
۰۴:۰۰
Italy
Italy Regional U19
Powervolley Diavoli U19
۱
۰
Atlantide Brescia U19
inprogress
۲۲:۱۵
Austria
Austria AVL
Hypo Tirol Innsbruck
۱
۱
Hartberg
inprogress
۲۱:۵۰
Faroe Islands
Premier League Women
Drattur (W)
۳
۰
Flogboltsfelagid Ternan (W)
Finished
۲۱:۳۰
Serbia
Superliga Women
Novy Sad (W)
۰
۲
OK Radnicki Beograd (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
I Liga Women
MKS Sokol Mogilno (W)
۳
۰
MKS SAN-Pajda Jaroslaw (W)
Finished
۱۹:۳۰
Israel
Israel Cup
Maccabi Raanana
۰
۳
Maccabi Bardelas
Finished
۲۱:۳۰
Montenegro
1st League Women
Buducnost (W)
۰
۲
Herceg-Novy (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Serbia
Regional League Women
Vrnjacka Banja (W)
۰
۳
Lotus (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Poland
University League Women
SGGW Warsaw (W)
۳
۰
Uniwersytet Warszawa (W)
Finished
۲۱:۳۰
Greece
A2 Women
Larissa (W)
۱
۳
Opath Perseas (W)
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Regional League Women
Sokol Lisov (W)
۰
۳
Rudolfov (W)
Finished
۲۰:۰۰
Slovakia
Extraliga
Spartak VKP Myjava
۳
۰
Presov
Finished
۱۹:۳۰
Switzerland
NLA Women
Volley Lugano (W)
۱
۱
Pfeffingen (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Superliga
Dinamo Moscow
۳
۲
Belogorie Belgorod
Finished
۱۹:۳۰
North Macedonia
1st Divison Women
Rabotnicki Skopje (W)
۳
۰
Strumica (W)
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Voru VK/SK (W)
۳
۰
Parnu Spordikool (W)
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga Women
UKF Nitra (W)
۳
۰
VK Slavia UK Bratislava (W)
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
Efeler Ligi
Halkbank Ankara
۳
۰
Fenerbahce Istanbul
Finished
۱۹:۳۰
Austria
AVL Women
SG TI Volley (W)
۳
۰
ASKO Linz/Steg (W)
Finished
۱۹:۰۵
Israel
Premier League Women
Maccabi Haifa (W)
۱
۳
Maccabi Ashdod (W)
Finished
۱۹:۰۰
Bulgaria
Superliga Women
Maritza Plovdiv (W)
۳
۰
CSKA Sofia (W)
Finished
۱۹:۰۰
Qatar
Qatar Cup
Al-Arabi
۳
۱
Al Shorta(Police Club)
Finished
۱۹:۰۰
Turkey
Youth League
Dogu Akademi U20
۰
۳
Istanbul BBSC U20
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Youth League Women
VM Senica U20 (W)
۳
۰
MVK Stropkov U20 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Russia
Superliga Women
Minchanka Minsk (W)
۳
۱
Zarechye-Odintsovo (W)
Finished
۱۵:۲۵
YuZGU Atom (W)
۳
۱
Sparta Nizhniy Novgorod (W)
Finished
۱۷:۳۰
Proton Saratov (W)
۳
۱
Avtodor Dinamo Metar Chelyabinsk (W)
Finished
۱۸:۳۰
Tulitsa Tula (W)
۳
۰
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Krasnodar (W)
۳
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۹:۳۰
Dinamo Kazan (W)
۳
۲
Lokomotiv Kaliningrad (W)
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
Super League
MOIK
۰
۳
Azerrail Baku
Finished
۱۴:۳۰
Philippines
UAAP Women
DLSU Green Archers (W)
۳
۱
Adu Falcons (W)
Finished
۰۹:۳۰
UE Red Warriors (W)
۱
۳
FEU Tamaraws (W)
Finished
۱۱:۳۰
Belarus
Liga Pro
Sokol-Pro
۰
۳
Berkut
Finished
۰۷:۵۰
Molot-Pro
۱
۳
Orly-Pro
Finished
۰۹:۳۰
Plamya-Pro
۲
۳
Vityaz-Pro
Finished
۱۱:۲۰
Payp-Pro
۳
۰
Tornado-Pro
Finished
۱۲:۵۰
Alliance-pro
۲
۳
Titany-Pro
Finished
۱۴:۵۰
Greece
Regional League Women
Of Gerakas (W)
۰
۰
EAO Spata (W)
inprogress
۲۲:۱۵
PAO Koukaki (W)
۰
۰
Odiseas (W)
inprogress
۲۲:۱۵